top of page

МАЛИШКАМ МЕНШИМ ВІД МАЛИШОК СТАРШИХ


СТУДЕНТСЬКЕ ЖИТТЯ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ



Карантинне життя стало для більшості людей своєрідним прикладом неочікуваності подій, шалених і швидких змін, розуміння сенсу й важливості всього сущого на Землі, що є поруч з нами.

Сучасний світ сповнений постійними непередбачуваними, новими викликами, які підштовхують нас пристосовуватися до будь-яких зламів у житті, аби навчити нас бути гнучкими - вміти абстрагуватися в різних ситуаціях у суспільстві.

У сьогоднішніх реаліях питання щодо адаптивних умов української освіти стало неабияким актуальним і досить-таки обмеженим у часі.

Тож я хочу поділитися з вами, дорогі читачі, як проходить студентське життя на карантині в умовах дистанційного навчання і додам кілька порад щодо вільного часу та правильного відпочинку.

Відверто кажучи, рутинне карантинне життя вже набридло. Швидше б дістатись до рідного університету, до посмішок і сяючих очей дорогих викладачів, до теплих розмов з любими одногрупниками.


Переваги й недоліки навчання вдома

Я вважаю, що найбільшою перевагою є те, що зовсім не витрачаю свого часу на дорогу (поїздку), у цей, так би мовити, заощаджений час є можливість зайнятися більш корисними й важливими справами. Недолік - спілкування й зустрічі з одногрупниками й викладачами в онлайн режимі. А зараз так не вистачає шаленого ритму життя!


Як багато часу витрачаємо на навчання?

У цілому, навчання відбувається (пари розпочинаються) за навчальним графіком. Щодо виконання домашнього завдання - буває по-різному: інколи можна просидіти над роботами до самого вечора, а інколи за кілька годин впоратися з усіма необхідними завданнями.


Чим займатися у вільний час? Аякже, відпочинок.

Особисто я люблю співати й грати на фортепіано, вивчати вірші, читати книги, дивитися улюблені цікаві фільми й серіали, готувати смаколики. Раджу займатися тим, що подобається. Це надихає.



Поради для студентства

Нарешті розпочніть ту справу, яку довго вагалися розпочати, генеруйте нові ідеї, займайтеся тим, чого душа бажає. І, звісно, не забувайте про допомогу рідним і близьким. Піклування й турбота - зараз найголовніше.



Авторка: Федоренко Віта

Comments


bottom of page