Я прийшла в університет з надією на майбутнє журналіста. А стала... копірайтером!
Слово "копірайтинг" виникло нещодавно і навіть в англійській мові поки що вважається неологізмом.
Та, як відомо, copy - то рукопис, а writing - написання.
Неважко здогадатися, чим я займаюся. Так, пишу тексти.
На початку цього навчального року я отримала стажування в it-компанії, що займається розвитком громадських технологій. Так-так, у них є коворкінг на «Палаці спорту» і команда з розробників, дизайнерів, стартаперів та піемів.
Я - стажер-копірайтер. Багато навчаюся в новій команді, але навряд чи отримала б цю посаду без 2-х років на ФУФі за плечима. Спеціальність "Видавнича справа та редагування" спочатку розчарувала, я ж усе-таки на журналістику вступала, потім університет і навчання показали свою багатогранність.
Наразі пишу великий матеріал про компанію Socialboost і маю чимало маленьких тасок.
Наприклад, минулого тижня вся команда відкривала хаб у Маріуполі. У Києві лишилися лише Марійка, Таня і я. Ми шерили онлайн-трансляцію у відібрані групи, зробили 10 постів в ФБ і мали занотувати основні моменти йі цитати з відкриття. Усе це в турборежимі і без перерв.
Я отримую колосальний досвід, "набиваю руку" та матиму роботи для портфоліо. Мій досвід підтверджує, що університет - це класно! На ВС ти можеш стати не лише редактором чи видавцем, а й копірайтером, журналістом, піарщиком, рекламщиком і ще багато професій відкриються для тебе. Тож, хочеш зазирнути у світ творчості та креативу - ти прийшов за адресою!
П.С. Коли без досвіду приходиш в першу компанію, всі ці українські правописи, літ. реди та купа письмових завдань, які не давали вночі спати, згадаються і стануть у пригоді.
Приємно усвідомлювати, що навчання проходить не марно і не лише заради " диплома про вищу освіту".
Автор: Таїсія Бакуменко
Comments