top of page

LET’S WATCH IT TOGETHER

Промайнуло літо, наче його і не було. Усі натхненні та заряджені вступають до університетів, повертаються до шкільного життя. З нетерпінням чекають першого вересня і вчителі, і школярі, та студенти. Вищі, більш дорослі та засмаглі прощаємося з останніми літніми теплими вечорами.

А щоб ніхто не сумував, я підібрала кілька фільмів для вас, які наповнені студентською атмосферою.

Отже, перший фільм, про який я б хотіла написати, – це «Ідеальний голос» (2012 року). Режисером цієї кінострічки є Джейсон Мур. Вона є однією з найуспішніших його робіт.

Щодо сюжету, то нас занурюють із головою встудентське життя, де кожен хвилюється, намагається реалізувати себе, знайти друзів та кохання. Головна героїня Беккі не дуже щаслива потрапити у вир студентських подій, адже в неї були зовсім інші плани на її життя. Вона мріє стати діджейкою та запалювати серця кожного своєю музикою. На території університету безліч гуртків, які можна відвідувати. Одним із них є жіноча команда з акапельного співу. Беккі спочатку не дуже хоче приєднуватися до такої організації, але згодом для неї це буде не просто гурток, в якому вона проводитиме свій вільний час.

Це один із моїх найулюбленіших фільмів. Він дуже позитивний, щирий. Є і любовна лінія, і лінія розвитку особистості, порушено проблему батьків і дітей та реалізації загалом. Це кіно про дружбу, хобі та музику. Музика – це ніби окремий головний персонаж, який діє за своїми законами і правилами, а також керує життями людей. Не можна забувати про те, що це історія про студентське життя. Дуже цікаво спостерігати за переживаннями головної героїні. Чи сподобається їй сусідка по кімнаті, чи знайде вона спільну мову з однолітками, чи взагалі варто витрачати стільки років на навчання? Тому зі свого суб’єктивного погляду я б з легкістю поставила цьому фільму одну з найвищих оцінок.

Якщо ж розглядати цей фільм з об’єктивного боку, звичайно, він має багато недоліків. Не завжди дотепні жарти, не всі логічні сцени, які іноді викликають просто одне питання – «що?». Для деяких це буде одна із простих комедій і зовсім не сподобається. Хоча в цілому картинка гарна, акторський склад взагалі шикарний, весь фільм наповнений музикою, класними каверами та реміксами всесвітньовідомих пісень. Не можна забувати про дух змагання та боротьби за перемогу. Тому на фоні усієї динаміки кінострічки можна закрити очі на ті жарти чи сцени.

Отже, загалом, оцінюючи фільм, можу поставити йому оцінку 8 із десяти, не ідеально звичайно, але все одно дуже круто і душевно.

Тепер хотіла би поділитися з вами ще одним дуже крутим фільмом «Теорія всього» (2014 року), режисером якого є відомий Джеймс Марш.

Це зворушлива та глибока історія про молодого обдарованого студента, який в один день втратив все, окрім свого неперевершеного розуму, який не залишав його до кінця життя. Молодий Стівен Хокінг вступає до університету та одразу подає великі надії на розвиток всього, але одна сходинка, яку він необережно пропустив, перетворила амбіційного юнака на каліку, яка з кожним роком все чахнула та чахнула. Дружина не покинула його, вона була поруч у його скрутні часи, допомагала випускати у світ безліч геніальних ідей свого чоловіка, про якого, з рештою, буде знати увесь світ.

Історія справді нереальна, і я вважаю, що кожен мусить її побачити хоча б одного разу. Вона зворушує, надихає, розширює кругозір та демонструє, що людський мозок має нескінченніможливості. Вона про силу кохання, коли, попри біль та складність, попри відчай, молода красива дівчина не покидає свого чоловіка-каліку. Цей фільм мало кого залишить байдужим.

Чесно, розглядаючи цей фільм з усіх боків, мені дуже складно знайти хоча б якісь мінуси та критику. Це біографічний фільм, який розповідає про людину хвору тілом, але не розумом. Можливо, в ньому є якісь кіноляпи, недорахунки. Місцями можна не до кінця розуміти теорії, про які говорить учений. Але загалом цей фільм бездоганний. Він дуже сильний, учить того, що ніколи не можна здаватися, а йти підкорювати нові вершини, незважаючи ні на що. Тут дуже багато драми, горя та відчаю, але й багато геніальності, віри та надії.

Якщо ставити цій кінострічці оцінку від 1 до 10, то для мене це однозначно 10.


Авторка: Євгенія Доценко

Comments


bottom of page