Екшн фуфенят
Привіт, любий читачу! Сьогодні буде екшн-подорож у найстрашніший період для студента. Що воно таке і з чим його їдять? Хм.. Ну, кожного разу, наче вперше. Незвична, емоційна, різностороння і непередбачувана. Про неї часто пишуть, жартують, співають, викладають дописи в соціальні мережі, кричать із вікон фрази, зберігають тематичні «додай собі на сторінку і обов’яково складеш», а ще її одночасно відтягують і чекають, бо це фініш і підсумок довго шляху. Так-так! Це я про сесію. То ж дозвольте запросити вас у світ екзаменаційних пригод фуфенят!
Екзамени наші «малишки» складають після новорічних свят. Не знаю, чи пощастило нам із таким розкладом, адже дуже часто, коли їдеш на сесію, то твої старі однокласники ще поїдають мандаринки вдома, бо все позакривали до нового року. Особисто я вважаю, що в нас дуже зручний час для складання, адже якраз встигаєш і відпочити від київського навчального темпу, і дуже скучити за всім і всіма, а ще набираєшся сил та маєш час на підготовку до екзаменів.
Ойойой! Саме така реакція у студентів на перелік дисциплін для складання і не важливо, чи перший ти, чи четвертий курс. Фуфенята нічого не бояться, а тому швидко збираються і приступають до першого відповідального моменту: знайти інформаційну базу. Тут безліч варіантів, але найдієвішим, як показує практика, є допомога старшокурсників. Друг пізнається в біді, чи не так?) А далі кожен має час на підготовку. Якою вона буде? Усе залежить від свідомості та серйозності студента, адже результат буде відомим лише після іспитів.
Ну, все. Усі, хто як зміг, але підготувалися і вже завтра перший іспит. Страшно, правда?) Я не знаю, як це працює, але і я, студентка третього курсу, переживаю якісь незвичні відчуття всередині кожного разу, наче вперше. Так і є: щоразу нові викладачі, дисципліни та завдання. Повертаємося до вечора напередодні. Зараз хочу показати, певно, найсмішнішу частину студентського екзаменаційного періоду: забобони та традиції. Їх, зізнаюся, за свої роки вже знаю багато, але не всіма користуюся, ого-ого яка палітра!
· Багато студентів не миють голову перед іспитом, бо ж усю науку можна рукою змити!
· Фуфенята полюбляють ходити на всі іспити в одному й тому ж луці, бо щасливий, адже якщо перший екзамен у ньому склав, то й решту так само. Логічно, правда?)
· Ну, якщо наш розумник не встиг осягнути всіє інформації, то обов’язково кладе книжечку під подушку. Я не знаю, як, але воно працює! Сама переконалася!
· І, звісно, коронне: рівно опівночі, як ті попелюшки, ми не губимо туфельку, але кричимо у вікна фразу #ХАЛЯВАПРИЙДИ! Розумієте, її так часто у зимовий і літній період кличуть, що потрібно щоразу сильніше й активніше запрошувати саме до нас. До речі, відразу зрозуміло, коли в кого екзамен у другому гуртожитку, адже студенти нашого факультету кричать перед понеділком та четвергом, а іноземна філологія – перед вівторком та п’ятницею. Ось такий от годинник. Халява, до речі, ще ніколи не підводила, а тому обов’язково її клич!
А далі студенти, виконавши всі необхідні ритуали, зі спокійною душею засинають, адже зовсім скоро годинник проб’є шосту ранку і настане ТОЙ самий день.
Агов! Підіймайся! Хух, не проспав – це перемога. Швидко збираєш речі, одягаєш особливий одяг, не забуваєш нічого вдома, особливо знання, тицяєш в дзеркало дулю і біжиш підкорювати цей світ! Не спіши! У тебе ж ще багато завдань: обов’язково не наступай на люки, не переходь на червоне світло, а якщо побачиш чорного кота – обійди. Взагалі, до речі, багато студентів у дні іспитів ходять іншими дорогами, аргументуючи це тим, що «так треба». Ну, логічно ж, правда?)
Усе, ти в авдиторії. Якось не так уже й страшно: посмішки друзів і викладача, завдання не такі вже й неможливі. Ого, ти справився! А що далі? Теж не дуже приємний момент, бо очікування – це найгірше. Наші розумники дуже рідко засмучуються , отримавши результати, але, в разі чого, усі мають другий шанс – перескладання. Не приємна штука, але хороша наука для тих, хто лінувався і не готувався.
Ось так іспит за іспитом і ОГО – ти закрив сесію! Тепер можеш зробити stories чи фоточку в ФБ та інстаграм із заліковкою, бо ти пережив ще одну сесію! Ніхто і не сумнівався у твої силах. А далі рейтинги, стипендіальні списки, але то вже зовсім інша історія, бо ти маєш трішки часу відпочити, адже зовсім скоро студентське життя перегорнеться на нову не цікавезну сторінку.
Дорогий мій друже! І в складні періоди, і в легкі не забувай про те, що поряд біля тебе ті люди, які допоможуть справитися з найтяжчими завданнями і виконати, здавалося б, нереальні дедлайни, бо укрфіл – то любов і сім’я. Навіть ці жартівливі і безглузді ритуали вже зовсім скоро, через пару років, ти будеш згадувати з посмішкою, адже ці золоті часи не повернути. Кайфуймо і насолоджуймося кожним екшном студентського життя!
Автор: Софія Денисюк
Comentarios